בלוג

נעמי בראמי

03/2017

עיקר הפעילות :

בשנים האחרונות נעמי פעלה רבות למען הקהילה בטכניון: ארגנה ערבים ברוח יהודית לכלל הסטודנטים, בשיתוף עם לשכת דיקן הסטודנטים בטכניון; ארגנה הדלקת נרות מרכזית בחנוכה לסטודנטים שכללה הופעה ומשחקים; סדר ט"ו בשבט; ערב גבינות ויין לקראת שבועות ומעגלי לימוד ושיח; ועוד.
בשנה שעברה, נעמי מונתה לתפקיד יו"ר ארגון ביח"ד כאשר תחום עיסוקה העיקרי הוא ליצור קשרים בין ארגון ביח"ד לגורמי חוץ, כך נוצר רצף בשיתוף פעולה של ארגון ביח"ד ולשכת דיקן הסטודנטים ושיתופי פעולה עם אגודת הסטודנטים, כמו כן נוצרו שיתופי פעולה נוספים. פעילות הדגל ביוזמתה של נעמי היא השבת החברתית שארגנה לכלל הסטודנטים בטכניון, עם הרצאות מפי חתן פרס הנובל פרופ' אומן. בשבת השתתפו כ500 סטודנטים דתיים וחילונים יחדיו.
בתקופת התיכון נעמי פעלה רבות ליצירת שיח וגישור בין בני הנוער בעיר מודיעין מכבים רעות. היא לקחה חלק פעיל ומשמעותי בועדת גשר של מועצת הנוער העירונית שבמסגרת הועדה הובילה אירועי שיח רבים בקרב בני הנוער בעיר. כמו כן הייתה חלק מבית מדרש "שיחה מזוהה" בית מדרש לבני נוער דתיים וחילוניים שנפגשי אחת לשבוע, במסגרת "שיחה מזוהה" נעמי העבירה ערבי שיח רבים והובילה אירועי שיא במהלך השנה.

 

 

טלפון:0546375551

 

דואר אלקטרוני: naobrami@gmail.com

תגובות

רוברט ואיימי בוק
דוד וסרינה קושיצקי
אירה ואינגבורג רנרט
ג'יי וג'יני שוטנשטיין
רונן הררי
הפדרציה היהודית של ניו יורק (UJA)
יצירת קשר
© 2021 פרס ירושלים לאחדות ישראל
.
Website by ELILEV.ME | Design by WINSITE